هولوگرام

برچسب اتویی
برچسب اتویی
تیر 6, 1402
هولوگرام

هولوگرام اختصاصی دو بعدی 

هولوگرام اختصاصی دو بعدی . مهمترین ویژگی هولوگرام که باعث شده است به مطمئن ترین برچسب روی کالاها تبدیل شود این است که این برچسب بعد از تولید به هیچ وجه در هیچ جای دنیا قابل کپی برداری و تکثیر مجدد نیست، بطوریکه در حال حاضر به عنوان مطمئن ترین و ارزان ترین راه حل برای جلوگیری از جعل و تقلب در تمامی کشورهای پیشرفته مورد استفاده قرار میگیرد.

گذشته بر ایجاد امنیت، جلوه زیبای هولوگرام و غیر قابل جعل بودن آن، برای خریدار محصول اطمینان خاطر و اعتماد به تولیدکننده را به ارمغان می آورد.

ما افتخار داریم هولوگرام را به صورت اورژینال با طرح وسایز مورد نظر شما تولید نماییم.

ویژگیها
هولوگرام با توجه به ساختار پیچیده امکان جعل و کپی را بسیار محدود کرده و برای مصرف کننده اطمینان خاطر زیادی بوجود میاورد که از جعل و سواستفاده مدرک یا محصول یا... که روی آن هولوگرام نصب شده جلوگیری شود . تهیه هولوگرام نه تنها هزینه نیست بلکه خود سرمایه گذاری است.
کاربرد ها
از هولوگرام برای جلو گیری از جعل اسناد و مدارک و محصولات استفاده میشود. اسناد رسمی که ارزش زیادی دارن با الصاق هولوگرام هم به مشتری اطمینان خاطر میدهد هم از سوء استفاده دیگران جلو گیری مینماید. کاربرد دیگر هولوگرام نصب روی محصولات است که مشتری با دیدن برچسب هولوگرام از اصالت آن مطلع میشود . خیلی ازمردم هم هولوگرام آماده یا عمومی را فقط جهت زیبایی روی محصولاتشان نصب میکنن و خیلی به امنیت برند شان نیاز ندارند.
نحوه سفارش
برای سفارش میتوانید به منوی سفارش هولوگرام اختصاصی که بالای سایت از موجود هست مراجعه کنید و آنلاین سفارش خود را ثبت کنید . در پایین همین برگه هم فرم سفارش موجود هست و میتوانید سفارش خود را ثبت کنید.
طراحی
برای طراحی هولوگرام میتوانید در نرم افزار کورل طرح مورد نظر را ایجاد و ارسال نمایید. در صورت تمایل میتوانید اطلاعات خود مثل متن یا لوگو را برای ما ارسال نمایید تا طراحان ما بدون هزینه لیبل شما را طراحی و خدمتتان ارسال نمایند.
زمان تحویل
زمان تحویل کا بستگی به تعداد متغییر میباشد. تحویل حداقل 4 - 5 روز کاری به بالا زمان میبرد . البته سفارشات تکراری با توجه به اینکه کلیشه کار موجود است زمان کمتری نیاز دارد.
متریال
متریال ( جنس ) هولوگرام از نوع متالایز میباشد و در دو رنگ نقره ای و طلایی قابل ارائه است که بیشتر رنگ نقره ای درخواست میشود. زمینه هولوگرام ساده و به شکل آیینه است . پس از الصاق هولوگرام روی محل مورد نظر در صورت کنده شدن هولوگرام اثری ( VOID یا باطل شد ) از هولوگرام کنده میشود و در جایی نصب شده باقی میماند. به این شکل امکان کندن و نصب مجدد آن کاملا منتفی میشود.
  • مقاوت در شرایط محیط90%
  • کیفیت چاپ90%
  • کیفیت چسب 95%
مدیر سایت
مدیر سایت
شروع به کار 1365 در رشته چاپ از سال 1385 شروع به طراحی وب سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

enemad-logo