برچسب گچی ( خردشونده )

برچسب اموال
سپتامبر 30, 2012
اسکرچ
سپتامبر 30, 2012

  • امکان چاپ رنگی و سریال : دارد
  • امکان سلفون کشی : ندارد
  • امکان چاپ بارکد : دارد

توضیح مختر

این لیبل به رنگ سفید مات میباشد و چسبندگی بالایی دارد. مقاومت فیزیکی بسیار کمی داشته و بعد از چسباندن بسیارشکننده میشود. در صورت جداسازی آن از سطح کار بصورت تکه های کوچک میشکند و خرد میشود.
1کاربرد لیبل گچی :
از این لیبل به دلیل حساسیت امنیتی بالا بر روی قطعات کوچک و حساس که نباید مورد دستکاری قرار بگیرند استفاده میشود. در زیر به بخشی از آنها اشاره میکنیم: پلمپ پیچ های موبایل پلمپ پیچ های قطعات کامپیوتر و الکترونیکی لیبل گارانتی قطعات ریز و کوچک لیبل گارانتی رم موبایل برچسب ضمانت قطعات الکترونیکی حساس لیبل گارانتی باطری موبایل لیبل پلمپ کمکی نامه های خیلی محرمانه و ... البته بعضی از شرکتها به خاطر خرد شوندگی بالای این برچسب از آن جهت گارانتی قطعاتشان استفاده میکنند.


  • مقاوت در شرایط محیط100%
  • کیفیت چاپ 100%
  • کیفیت چسب 100%
Capture
نحوه سفارش
با توجه به نیاز مشتری تمام سفارشات به صورت غیر حضوری از طریق سایت ( در فرمهای سفارش و محصولات ) و همچنین به صورت تلفنی ، واتس آپ یا تلگرام دریافت میگردد بدون هیچ هزینه ای
نحوه تحویل سفارش
با توجه به ظرفیت بالای ماشین آلات و نیروی متخصص انسانی سفارشات در سریع ترین زمان ممکن تحویل میگردد.همچنین ارسال سفارش از طریق پیک موتوری ، پست یا تیپاکس انجام میگردد.
ماشین آلات
در مجموعه چاپ سیماب از ماشین آلات مختلفی استفاده میشود. شامل دستگاه های چاپ اکوسالونت و یووی ژاپنی ، پرینتر های دیجیتال کونیکا ، پرینتر های حرارتی ریبونی ، انواع لمینیتور یا سلفون کش ، کاتر پلاتر های دقیق ژاپنی ، دستگاه های دقیق چاپ سیلک ، دستگاه های مدرن چاپ رول و ... که با تنوع بالا هر نوع سفارش را در هر سایز و متریالی امکان پذیر میسازد.
متریال سفارش
ما تلاش کرده ایم از بهترین متریال با توجه به نیاز مشتری استفاده کنیم . از مواد مصرفی مثل مرکب و... یا متریال برچسب و... کیفیت اولین و آخرین تفکر ما برای شماست .
طراحی
با توجه به سفارش غیر حضوری میتوانید فایل های چاپی خودتان را برای ما ارسال نمایید و در صورت نداشتن طرح مورد نظر واحد طراحی ما بدون هزینه کار شما را طراحی و اجرا میکنن وتا تایید شما هرگونه ویرایشی را انجام میدهند تا رضایت شما جلب گردد.
کنترل کیفیت
از زمان سفارش گیری تا تحویل محصول نهایی در تمامی مراحل ( ارسال فایل ، طراحی ، چاپ و پس از چاپ ) سفارش شما زیر نظر پرسنل کاربلد ما قراردارد تا کارها بدون ایراد تولید و تحویل شما مشتری عزیز قرا گیرد .
مدیر سایت
مدیر سایت
شروع به کار 1365 در رشته چاپ از سال 1385 شروع به طراحی وب سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.