گل و بلبل
تبریک سال نو
اسفند 20, 1402
ساخت یوزر نام و پسورد
نرم افزار ساخت یوزر نام و پسورد
اسفند 20, 1402
گل و بلبل
تبریک سال نو
اسفند 20, 1402
ساخت یوزر نام و پسورد
نرم افزار ساخت یوزر نام و پسورد
اسفند 20, 1402

همسفر نرم افزار آژانس و پیک موتوری

همسفر

سفارش چاپ

قبل از خرید همسفر  توضیحات  را مطالعه کنید

خرید فایل پیک موتوری و آژانس

  • توضیحات
  • لینک دانلود به ایمیل شما ارسال میشود.

 

برگه راهنما همسفر : توضیحات کامل این برنامه دراین برگه وجود دارد که با مطالعه آن میتوانید پاسخ سئوالات خود را پیدا نمایید.

 

برگه مشترکین : دراین برگه شما باید نام و مشخصات مشترکین خود را ثبت نمایید . در صورت تکراری بودن مشخصات مشترک سلول مشخصات به رنگ صورتی و متن آن به رنگ قرمز تغییر میابد. با درج هر نام به صورت خودکار نام وارد شده در لیست کشویی نام مشتری در ثبت ماهها اضافه میشود. امکان ثبت 2500 مشترک وجود دارد.

برگه پرسنل : در این برگه شما باید نام و مشخصات رانندگان خود را ثبت نمایید در صورت تکراری بودن مشخصات مشترک سلول مشخصات به رنگ صورتی و متن آن به رنگ قرمز تغییر میابد. با درج هر نام به صورت خودکار نام وارد شده در لیست کشویی نام راننده در ثبت ماهها اضافه میشود. امکان ثبت 500 راننده وجود دارد.

برگه تست : ابتدا از این برگه برای یاد گیری برنامه استفاده نمایید تا در ماههای مورد استفاده مشکلی در محاسباتتان پیش نیاید. به اخطار های ظاهر شده توجه کنید چون در برگه ماهها اخطاری دیده نمیشود . موس خودرا به روی هر سلولی که گوشه سمت راستش مربع قرمز دارد نگه دارید توضیحاتش دیده میشود.

برگه ماهها : تعداد 12 برگه به تعداد ماههای سال وجود دارد که همگی مثل هم هستند و برای هر ماه باید در همان برگه اطلاعات را وارد نمایید.

برگه محله و کرایه : این برگه در این ورژن از برنامه کاربردی ندارد .فقط نام همه محله ها و مناطق تهران در آن موجود است.

 

شروع کار با برنامه همسفر :

ابتدا از این برنامه یک بک آپ تهیه نمایید با استفاده از گزینه Save As تا برای سالهای بعد هم یک برنامه خالی داشته باشید و در صورتی که دچار مشکلی شدید یک فایل بدون مطلب داشته باشید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

enemad-logo